+38 096 781 16 51

Сфери застосування

22 модифікації губки дозволяють використовувати її  при операціях та травмах різного профілю:

 
  • Стоматологічна хірургія: SURGISPON ™ може бути використаний в щелепно-лицевої хірургії, сухий або насичений розчин тромбіну для зупинки кровотечі при екстракції і apicenctomics особливо у хворих з тенденцією до інтенсивної кровотечі
  • Злоякісні новоутворення: SURGISPON ™ змочений фізіологічним розчином  або розчином тромбіну зупиняє кровотечу з пухлини ліжка після резекції  або з пухлинних ліжка після енуклеації.
  • Черевна хірургія: SURGISPON ™ можна використовувати сухий, або насичений фізіологічним сольовим розчином або  розчином тромбіну. Це є досить ефективним для зупинки кровотечі з оголених внутрішніх органів  та поверхонь, особливо жовчного міхура, печінки і селезінки.
  • Ортопедична хірургія: SURGISPON ™ змочений фізіологічним розчином або розчином тромбіну, може бути використано для контролю кровотечі з кісткової тканини. Він не заважає процесу загоєння і легко розсмоктується або видаляється.
  • Нейро хірургія: SURGISPON ™ змочений розчином тромбіну є ефективним при розривах  синусів твердої мозкової оболонки, коли лігатури не можуть або не повиннні застосовуватися, в зупинці крові, що сочиться з твердої мозкової оболонки під краями кісткового клаптя, при лікуванні кровотеч при операціях з приводу грижі диску, при кістковій кровотечі і кровотечі при епідуральній ламінектомії.
  • Урологічна  хірургія: SURGISPON ™   контролює кровотечу з розрізів при нефротомія, не перешкоджаючи процесу загоєння. Він  контролює кровотечу після   простатектомії.
  • Аноректальная хірургія: SURGISPON ™ є ефективним і добре переноситься, в якості як кровоспинної пов’язки для контролю анальної кровотечі під час пластики  неперфорованого ануса, і після гемороїдектомії і  операції з приводу свищів.
  • Гінекологічні Хірургія: SURGISPON ™має  неоціненне значення в зупинці  кровотеч під час вагінальних пластичних операцій, обширних пошкоджень тазу,  ампутації і біопсії шийки матки та  кровотечі після абдомінальної гістеректомії. Це не повинно використовуватися для контролю менорагій та  післяпологових кровотеч.
  • ЛОР хірургія: SURGISPON ™ насичений фізіологічним розчином усуває післяопераційні кровотечі піля слизових резекцій. Смужка SURGISPON ™ поміщенав носі і протягом декількох секунд  запобігає кровотечі після видалення поліпів. Така ж процедура може бути використана для зупинки кровотечі після синусових операцій, аденоїдів і мигдалин
  • Невідкладна допомога в польових умовах різні модифікації  губки дозволяють застосовувати її  при різних типах поранення. Наприклад  рекомендується застосовувати спеціальні моделі   «CUBE»-  при чисельних осколкових травмах, «TAMPON»- при носових  кровотечах  різного походження, в тому числі, при транспортній травмі,  «FILM»- при кровотечах зі  скальпованих ран шкіри, та ін.SURGISPON ™ самостійно розсмоктується протягом 2-5 днів, або, за необхідності,  легко видаляється з рани без додаткових зусиль,  травм та відновлення кровотечі.Кожна одиниця запакована у індивідуальну герметичну стерильну упаковку
+38 1
+38 5
+38 7
@gmail.com

Ціни та Умови доставки

На сайті вказані роздрібні ціни.
Можлива доставка товару в межах України кур'єром або "Новою поштою". Вартість доставки не включена в ціну.
Ціни та умови співробітництва з оптовими покупцями узгоджуються шляхом переговорів.