+38 096 781 16 51

SURGISPON

стерильна  гемостатична хірургічна желатинова  губка, що розсмоктується в рані ;
РС сургиспон р.1
Продукт сертифікований та широко використовується  в країнах Європейского Союзу,  Україні  (PC14679
/2015) та країнах СНД 

    
22 модифікації   губки дозволяють  використовувати її  в  найрізноманітніших ситуаціях: в стоматології,  ЛОР практиці , хірургії, травматології, гінекології, проктології. 
 
Також SURGISPON®   буде особливо  корисним  
 •  в домашній аптечці, особливо  на дачі.
 •  в автомобільній аптечці
 •  в походній аптечці
 •  в аптечках в дитячих та шкільних закладах
Тобто, в умовах, коли потрібно терміново зупинити кровотечу ще за вітсутності медичного спеціаліста. Адже саме швидкість зупинки кровотечі є найважливішим фактором збереження здоров’я, а часом і життя.
 
Сфери застосування: 

 • Стоматологічна хірургія: SURGISPON ™ може бути використаний в щелепно-лицевої хірургії, сухий або насичений розчин тромбіну для зупинки кровотечі при екстракції і apicenctomics особливо у хворих з тенденцією до інтенсивної кровотечі
 • Злоякісні новоутворення: SURGISPON ™ змочений фізіологічним розчином  або розчином тромбіну зупиняє кровотечу з пухлини ліжка після резекції  або з пухлинних ліжка після енуклеації.
 • Черевна хірургія: SURGISPON ™ можна використовувати сухий, або насичений фізіологічним сольовим розчином або  розчином тромбіну. Це є досить ефективним для зупинки кровотечі з оголених внутрішніх органів  та поверхонь, особливо жовчного міхура, печінки і селезінки.
 • Ортопедична хірургія: SURGISPON ™ змочений фізіологічним розчином або розчином тромбіну, може бути використано для контролю кровотечі з кісткової тканини. Він не заважає процесу загоєння і легко розсмоктується або видаляється.
 • ЛОР хірургія: SURGISPON ™ насичений фізіологічним розчином усуває післяопераційні кровотечі після слизових резекцій. Смужка SURGISPON ™ поміщенав носі і протягом декількох секунд  запобігає кровотечі після видалення поліпів. Така ж процедура може бути використана для зупинки кровотечі після синусових операцій, аденоїдів і мигдалин. 
 • Нейрохірургія: SURGISPON ™ змочений розчином тромбіну є ефективним при розривах  синусів твердої мозкової оболонки, коли лігатури не можуть або не повиннні застосовуватися, в зупинці крові, що сочиться з твердої мозкової оболонки під краями кісткового клаптя, при лікуванні кровотеч при операціях з приводу грижі диску, при кістковій кровотечі і кровотечі при епідуральній ламінектомії.
 • Урологічна  хірургія: SURGISPON ™   контролює кровотечу з розрізів при нефротомія, не перешкоджаючи процесу загоєння. Він  контролює кровотечу після   простатектомії.
 • Аноректальная хірургія: SURGISPON ™ є ефективним і добре переноситься, в якості як кровоспинної пов’язки для контролю анальної кровотечі під час пластики  неперфорованого ануса, і після гемороїдектомії і  операції з приводу свищів.
 • Гінекологічні Хірургія: SURGISPON ™має  неоціненне значення в зупинці  кровотеч під час вагінальних пластичних операцій, обширних пошкоджень тазу,  ампутації і біопсії шийки матки та  кровотечі після абдомінальної гістеректомії. 
Показання: SURGISPON® ефективно застосовується для гемостазу,  при різних травмах та операціях,  коли контроль капілярної, венозної і артеріальної кровотечі шляхом  інших стандартних методів неефективний або неможливий,  а також при носових та гемороїдальних кровотечах.

SURGISPON® – вироблено з високоочищеного желатинового матеріалу першого класу для використання при  хірургічних процедурах. При імплантації in-vivo необхідної кількості, губка повністю розсмоктується через 3-4 тижні. При застосуванні на слизових поверхнях, що кровоточать,  вона розріджується через 2-5 днів. Вона апірогенна, біологічно сумісна, пластична, нерозчинна у воді. 

SURGISPON®  має пористу структуру, яка активізує тромбоцити в момент дотику крові з матриксом губки. Він стимулює виділення  тромбоцитами серії речовин, які викликають їх склеювання .  В той же час, SURGISPON ® модифікує характер поверхні тромбоцитів, таким чином, що вони починають  виступати, як каталізатори формування фібрину. Це забезпечує швидке формування повноцінного тромба.

 

+38 1
+38 5
+38 7
@gmail.com

Ціни та Умови доставки

На сайті вказані роздрібні ціни.
Можлива доставка товару в межах України кур'єром або "Новою поштою". Вартість доставки не включена в ціну.
Ціни та умови співробітництва з оптовими покупцями узгоджуються шляхом переговорів.